Jesteśmy firma z branży IT powstałą w 2000r

Dlaczego my

Dostarczamy usługi IT

dla firm, przedsiębiorstw, organizacji i urzedów z obszaru województwa dolnośląskiego. Dostarczamy również sprzęt i oprogramowanie.
Da podmiotów potrzebujacych stałej opieki nad Systemem Informatycznym, oferujemy umowy serwisowe na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Oferujemy własne rozwiązania

oparte o sprawdzone narzędzia sprzętowe i programowe.
Często korzystamy z rozwiązań Open Source, jako pełnoprawnych zamienników dia komercyjnych produktów.
Dzięki temu nasze projekty są tańsze, a klienci oszczędzają poważne kwoty w porównaniu z komercyjnymi odpowiednikami.

Posiadamy rozwiązania dla handlu

w tym urządzenia fiskalne, wagi elektroniczne, skanery kodów kreskowych i oprogramowanie do obsługi sprzedaży. Wykonujemy instalacje w punktach handlowych taczace szystkie elementy w sprawny system obstugi sprzedazy i magazynu. Dzieki wykorzystaniu urzadzen najbardziej renomowanych polskich producentów, oferowane prez nas rozwiazania sa niezawodne. Korzystajac z naszych ustug,
nie bedzies tracit pieniedzy i czasu z powodu awarii sprzetu.

Instalujemy systemy monitoringu wideo

Obecnie instalacje analogowe zostały całkowicie zastąpione przez urządzenia cyfrowe. Są to specjalistyczne komputery. Posiadają najczęściej oprogramowanie oparte o system Linux. Dzięki znajomości technologii komputerowych i systemów sieciowych, jesteśmy lepiej przygotowani do prawidłowego wykonania instalacji, konfiguracji urządzeń i podłączenia takich instalacji do internetu. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja, pozwoli otrzymać podgląd przez internet nie tylko na dowolnie wybranym komputerze, ale nawet na twoim własnym smartfonie.

Świadczymy usługi serwisowe

Zapraszamy do korzystania z pełnego zakresu usług naszego serwisu. Oferujemy naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, instalacji sieci komputerowych i monitoringu wideo. Jesteśmy serwisem gwarancyjnym urządzeń fiskalnych marki Posnet i Elzab. Ratujemy klientów nawet w przypadku utraty danych. Możesz nam zaufać w każdej sytuacji.