WitamyJesteśmy firmą z branży IT powstałą w 2000r  

[blockquote align=”justify” width=”700″ animation=”slideInDown”]
 • Dostarczamy usługi IT dla firm, przedsiębiorstw, organizacji i urzędów z obszaru województwa dolnośląskiego.
  Dostarczamy również sprzęt i oprogramowanie.
  Dla podmiotów potrzebujących stałej opieki nad Systemem Informatycznym, oferujemy umowy serwisowe na bardzo korzystnych warunkach finansowych.
[/blockquote] [blockquote align=”justify” width=”700″ animation=”slideInDown”]
 • Oferujemy własne rozwiązania oparte o sprawdzone narzędzia sprzętowe i programowe. Często korzystamy z rozwiązań Open Source, jako pełnoprawnych zamienników dla komercyjnych produktów.
  Dzięki temu nasze projekty są tańsze a klienci oszczędzają poważne kwoty w porównaniu z komercyjnymi odpowiednikami.
[/blockquote] [blockquote align=”justify” width=”700″ animation=”slideInDown”]
 • Posiadamy rozwiązania dla handlu w tym urządzenia fiskalne, wagi elektroniczne, skanery kodów kreskowych i oprogramowanie do obsługi sprzedaży. Wykonujemy instalacje w punktach handlowych łączące wszystkie elementy w sprawny system obsługi sprzedaży i magazynu. Dzięki wykorzystaniu urządzeń najbardziej renomowanych polskich producentów, oferowane przez nas rozwiązania są niezawodne. Korzystając z naszych usług, nie będziesz tracił pieniędzy i czasu z powodu awarii sprzętu.
[/blockquote] [blockquote align=”justify” animation=”slideInDown”]
 • Instalujemy systemy monitoringu wideo Obecnie instalacje analogowe zostały całkowicie zastąpione przez urządzenia cyfrowe. Są to specjalistyczne komputery. Posiadają najczęściej oprogramowanie oparte o system Linux. Dzięki znajomości technologii komputerowych i systemów sieciowych, jesteśmy lepiej przygotowani do prawidłowego wykonania instalacji, konfiguracji urządzeń i podłączenia takich instalacji do internetu. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja, pozwoli otrzymać podgląd przez internet nie tylko na dowolnie wybranym komputerze, ale nawet na twoim własnym smartfonie.
[/blockquote] [blockquote align=”justify” width=”700″ animation=”slideInDown”]
 • Świadczymy usługi serwisowe Zapraszamy do korzystania z pełnego zakresu usług naszego serwisu. Oferujemy naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, instalacji sieci komputerowych i monitoringu wideo. Jesteśmy serwisem gwarancyjnym urządzeń fiskalnych marki Posnet i Elzab. Ratujemy klientów nawet w przypadku utraty danych. Możesz nam zaufać w każdej sytuacji.
[/blockquote]  

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

„S p e ł n i a m y    o c z e k i w a n i a  „