Poznaj naszą ofertę

Sprzedaż – Handel

Kasy fiskalne

Drukarki fiskalne

Terminale płatnicze

Akcesoria

Systemy dotykowe

„DOTYKACKA”

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne to podstawowe wsparcie w zarządzaniu sprzedażą.
Dzisiejsze kasy fiskalne On-Line przeszły sporą ewolucję jak wszystkie urządzenia elektroniczne które kiedykolwiek powstały. Współcześnie oferują przedsiębiorcy rzecz bezcenną – dobrze wykorzystywane będą stanowić Twoje centrum sprawnego zarządzania.

Kasy fiskalne rejestrują każdą transakcję i przechowują ją w swojej pamięci. Ilość rzeczy które można zrobić z tymi danymi przyprawia o zawrót głowy. Wiesz, ile produktów sprzedałeś i jakie to były towary/usługi. Korzystając z tej wiedzy możliwe jest zaplanowanie obniżek, działań marketingowych, rozpisanie przyszłych dostaw, bieżąca kontrola magazynu czy pracowników, obsługiwanie zwrotów, reklamacji, rachunkowości.

Zalety kasy fiskalnej w zakresie zarządzania, zyskują pełnię swoich możliwości, jeśli połączymy je ze specjalnymi programami sprzedażowymi czy magazynowymi.

Urządzenia fiskalne oferują oczywiście mnóstwo raportów (okresowe, zwrotu opakowań, sumacyjne, godzinowe, towarów nieużywanych, statystycznych itd.), ale mogą one być mało czytelne, szczególnie dla początkujących użytkowników.

Połączenie kasy z programem oferuje nam odczyt i zarządzanie danymi np. na komputerze, laptopie czy też smartfonie. Wizualna strona raportów i statystyk oferowanych przez programy jest zdecydowanie milsze dla ludzkiego oka.

Oferujemy szeroką gamę urządzeń fiskalnych najlepszych polskich producentów ELZAB oraz Posnet – zaczynając od mobilnych kas fiskalnych poprzez drukarki fiskalne a kończąc na systemach dotykowych dedykowanych do gastronomi czy branży hotelarskiej.

Drukarki fiskalne

Polecamy szeroką gamę drukarek fiskalnych On-Line marki Posnet oraz ELZAB.
Ich największe zalety to zautomatyzowany proces wystawiania faktur i innych dokumentów, co umożliwia lepszą obsługę klienta. Drukarki fiskalne są niezawodnym narzędziem śledzenia historii transakcji, faktur oraz tworzenia raportów. Warto opowiedzieć o kilku największych zaletach, jakie dają tego typu drukarki.

Pierwszą zaletą drukarek fiskalnych online jest to, że zapewniają one pełną kontrolę nad informacjami, które są drukowane i zapisywane.

Są one stworzone tak, aby zapewnić bezpieczeństwo danych zarówno w procesie wystawiania faktur, jak i w czasie ich archiwizacji.
Ich łatwość w obsłudze jest kolejnym atutem. Sprawiają, że proces generowania i wydrukowania faktur staje się skuteczniejszy i szybszy.

Drukarki fiskalne to najlepsze rozwiązanie dla placówek handlowych dysponujących bardzo rozbudowaną bazą towarową i posiadającą kilka stanowisk kasowych.

Terminale płatnicze

W dzisiejszych czasach terminale płatnicze stanowią nieodłączny element świata handlu i usług. Wraz z postępem technologii.
Korzystanie z tych zaawansowanych urządzeń przekształciło się w standardową praktykę w wielu branżach.
Terminal płatniczy stanowi nie tylko wygodne narzędzie do dokonywania transakcji ale przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo, zarówno dla przedsiębiorcy jak i dla klienta.
Płatności kartą skutkują ograniczeniem ilości gotówki przechowywanej w portfelach czy kasach fiskalnych
Minimalizuje to ryzyko kradzieży lub utraty środków finansowych. Co więcej, transakcje bezgotówkowe przyczyniają się do skrócenia czasu obsługi klienta.

Terminal płatniczy, jako narzędzie ułatwiające płatności bezgotówkowe może przyczynić się do znacznego zwiększenia ilości klientów w miejscu usług czy handlu.
Konsumenci coraz częściej preferują wygodę płatności kartą a dostępność terminala stanowi dla nich dodatkowy atut.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą terminali płatniczych.

Akcesoria

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg urządzeń wspomagających handel oraz magazynowanie.
Oferujemy:
– czytniki kodów kreskowych
– kolektory danych
– drukarki etykiet
oraz specjalistyczne drukarki zamówień do gastronomii.

Jako autoryzowany dealer FAWAG posiadamy w swojej ofercie wszystkie typy wag zaczynając od prostych wag kontrolnych a kończąc na wagach platformowych/pomostowych.

W naszej ofercie znajdują się również inne akcesoria takie jak adaptery, szuflady czy zasilacze do systemów kasowych.

Systemy dotykowe

„DOTYKAĆKA”

Dotykačka ma funkcje i narzędzia niezbędne dla każdego biznesu z sektora HoReCa – od foodtrucków, poprzez bary i restauracje, po sieci gastronomiczne. Jest również zintegrowana z systemem KDS oraz z popularnymi serwisami online do zamawiania jedzenia z dostawą.

Najważniejszy cechy systemu :

• integracja z drukarkami fiskalnymi online
• integracja z urządzeniami i akcesoriami
• rejestracja sprzedaży
• zdalne zarządzanie kasami
• zarządzanie magazynem
• zarządzanie produktami w kasie i w chmurze
• wykazy, raporty, statystyki