Poznaj naszą ofertę

Monitoring – kamery

Posesja / Wspólnota

Sklep

Firma / biuro

Magazyn

Produkcja

Plac budowy

Naprawa, modernizacja i konserwacja instalacji monitoringu.

Posesja / Wspólnota

Monitoring bloku czy kamienicy który należny do wspólnoty mieszkaniowej
to bezpieczeństwo i wygoda wszystkich mieszkańców . To dodatkowe zabezpieczenie naszego mieszkania i samochodów przed kradzieżą czy atakami wandalizmu .

Posiadając monitoring wiemy czy ktoś nie podrzuca nam swoich śmieci i czy obiekt jest utrzymany w czystości oraz porządku .

Monitoring to spokojne wyjazdy na wakacje te krótsze i te dłuższe.
Dodatkowo oferujemy zdalny i bezpłatny dostęp do wszystkich kamer w aplikacji na smartfonie .

Dedykowane aplikacje w naszych systemach są wygodne, bezpieczne i łatwe w ożyciu – oczywiście w języku polskim.

Sklep

Monitoring sklepu to bezpieczeństwo personelu oraz klientów .To ochrona przed kradzieżami czy włamaniem .
Na bieżąca możemy śledzić ruch w sklepie. Monitoring może służyć nie tylko do kontroli, ale również do obserwacji i analizy sposobu, w jaki pracownicy wykonują swoje obowiązki.

Firmy, które posiadają system monitoringu , mogą liczyć na niższą składkę za ubezpieczenie mienia.

Wynika to z faktu, że monitoring obniża ryzyko włamań i kradzieży, co czyni firmę mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Dodatkowo monitoring może być wykorzystywany do zbierania danych o klientach (np. analiza ruchu w sklepie).

Firma / Biuro

Bezpieczeństwo i wydajność. Monitoring pozwala to na identyfikację obszarów, w których możliwe jest usprawnienie procesów produkcyjnych.

Obserwowanie pracowników może również motywować ich do bardziej efektywnej pracy. Monitoring w firmie to zabezpieczenie mienia znacznej wartości w tym samochodów firmowych, auto prywatnych pracowników czy klientów .

Monitoring pozwala również na szybką identyfikację źródła pożaru i ewakuację pracowników.

Monitoring pozwala na obserwację przestrzeni pracy i identyfikację potencjalnych zagrożeń, takich jak nieprawidłowe stosowanie maszyn czy niebezpieczne zachowania pracowników.

Dzięki temu możliwe jest wdrożenie odpowiednich działań prewencyjnych, które zminimalizują ryzyko wypadków.

Magazyn

 Monitoring przestrzeni magazynowych to na dzień dzisiejszy standard. Inteligentna analiza obrazu, kamery montowane na wózkach widłowych oraz kontrola dostępu zabezpieczają przed kradzieżą lub uszkodzeniem mienie znacznej wartości.

Kamery zainstalowane w magazynach umożliwiają monitorowanie prawidłowości procesów logistycznych, takich jak przyjmowanie i wydawanie towarów. Dzięki zastosowaniu monitoringu możliwe jest szybkie zidentyfikowanie błędów i wykrywanie potencjalnych zagrożeń.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zachować materiał z kamer przed dłuższy okres czasu 30-90 dni zapisu nie jest problemem. Pozwalają także na zdalną kontrolę terenu firmy.

Przede wszystkim kamery te mogą być wykorzystywane do monitorowania otoczenia firmy i identyfikowania potencjalnych zagrożeń.

Produkcja

Monitoring produkcji to nadzór nad skomplikowanymi procesami technologicznymi i zapewnienie bezpieczeństwa pracowników.

Kamery mogą być wykorzystywane do nadzoru nad przebiegiem procesów produkcyjnych. Pozwala to na identyfikację błędów i nieprawidłowości, co przyczynia się do poprawy jakości produktów i optymalizacji procesów. Monitoring może również służyć do kontroli zużycia materiałów i wydajności maszyn.

W przypadku używania robotów przemysłowych czy urządzeń autonomicznych monitoring pozwala na ich precyzyjne ustawienie i kalibrację .

Nasza firma specjalizuje się w monitoringu firm z branży autotomie a zdobyte przez lata doświadczenia pozwalają podejmować coraz większe i ciekawsze wyzwania.

Plac / budowa

Monitoring współczesnego placu budowy to nie opcja a konieczność. Obecnie instalowane przez nas systemy są mobilne i mogą w prosty sposób być uruchomione na wielu rożnych placach budowy .

Systemy są autonomiczne pod katem zasilania i transmisji i obrazu. Instalacją kamery na placu budowy nie musimy się już martwić o pozostawiony sprzęt budowlany czy materiały . Dzięki podglądowi na smartfonie na bieżąco widzimy postęp robót .

Ponadto monitoring może mieć duże znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników – jeśli dojdzie do wypadku, nagranie pomoże ustalić odpowiedzialny podmiot .

Plac budowy to problemy z kradzieżą a kamery do monitoringu mają tę zaletę, że mogą działać także nocą.

W przeciwieństwie do alarmów kamera może pokazać bowiem znacznie więcej – również ludzi „kręcących się” tuż obok bramki i prowadzących obserwację naszego placu;

Naprawa, modernizacja i konserwacja instalacji monitoringu. Serwis mobilny. 25 lat na rynku!

Systemy monitoringu rozwija się w bardzo szybkim tempie. Kamery obecnie stosowne w niczym nie przypominają tych sprzed 10 czy 15 lat .

Możemy obserwować obiekty o rozmiarze kilku milimetrów lub jedna kamera objąć cały stadion piłkarski. Zaletą wielu nowych systemów jest to że kamery mogą działacz oparciu o stare okablowanie wykonane 10 czy 20 lat temu .

Wykonujemy modernizacje i rozbudowy systemów gdzie nie ma możliwości technicznych ułożenia nowych kabli lub nie jest to uzasadnione ekonomicznie.

Często jedna kamera nowego typu potrafi zastąpić kilaka starych kamer . Aby system działał poprawnie ważna jest też bieżąca konserwacja kamer czy sprawdzenie poprawnego działania rejestratora i dysków w nim zainstalowanych .

Jeśli masz problem ze swoim systemy monitoringu zadzwoń do nas – pomożemy