Kasy Fiskalne OnLine

Firma Start-Net s.c. już od 2000r. jest Autoryzowanym Sprzedawcą oraz Autoryzowanym Serwisem najlepszych polskich producentów urządzeń fiskalnych:


Najlepsze polskie kasy fiskalne ELZAB Logo Posnet
Złoty Partner Handlowy
ELZAB
Autoryzowany serwis Posnet

Kupując u nas kasy fiskalne OnLine, otrzymujesz wsparcie fachowców którzy już od 1994 roku zajmują się sprzedażą i serwisem kas. Wysoka jakość, solidność i zaufanie są dla nas najważniejsze.

Gwarantujemy dobór odpowiedniej kasy i połączenie jej z internetem w miejscu instalacji.

Doskonale znamy specyfikę rynku, potrafimy doradzić urządzenie odpowiednie do potrzeb. Oferujemy bezpłatną opcję testowania kas i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Nie musisz się martwić procedurami lub danymi technicznymi. Wszystko wyjaśnimy i pomożemy w formalnościach z US.

Dajemy gwarancję rzetelnego, sprawdzonego serwisu oraz zaufania jakim obdarzyły nas setki klientów.

Stawiamy na jakość. Na sukces w handlu trzeba ciężko i systematycznie pracować. Takie same kryteria dotyczą urządzeń fiskalnych. Dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko trwałe i niezawodne kasy fiskalne. Wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność to w branży fiskalnej priorytet.

Ponad 1500 sprzedanych i ufiskalnionych urządzeń (kas/drukarek) fiskalnych. Każde z nich jest przypisane do naszej firmy, jako serwisu technicznego.

Wiele urządzeń przejęliśmy do serwisowania po innych sprzedawcach którzy bądź „zniknęli z rynku”, bądź klienci szukali lepszego serwisu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

„S p e ł n i a m y    o c z e k i w a n i a”