start-net.pl
Start > Start-Net > O nas
 
Język / Language

Podstrony - Subpages

Narzędzia / Tools

Wiadomości / News

 


O nas

 

shadow.png

 

Zmiana logo Start-Net 

Naszą dewizą jest:     "Spełniać oczekiwania."

Jak staramy się sprostać tak wymagającemu wyzwaniu?

Wkładamy wiele pracy w poszukiwanie najlepszych i jednocześnie możliwie dostępnych technologii. Jednak regułą jest, że to nie pojedyncza technologia decyduje o sukcesie. Dopiero odpowiednio dobrane i współpracujące ze sobą technologie, sprzęt i infrastruktura, tworzą coś co nazywamy Systemem Informatycznym.

Niestety, to z czym spotykamy się najczęściej, to połączenie przypadkowego sprzętu i oprogramowania. Dlatego tak wielu z naszych klientów nie jest zadowolona z posiadanego "Systemu Informatycznego" Każdy na swój sposób okazuje swoje uwagi, niezadowolenie bądź dezaprobatę.

Oczywiście tak jak różnorodne są Systemy, tak różnorodne są przyczyny owego niezadowolenia. Jednak można te przyczyny podsumować mniej więcej tak: Niedopasowanie do potrzeb i wymagan klienta.

Czasem to nieodpowiedni sprzęt, niewłaściwa konfiguracja, brak wiedzy i umiejętności wśród osób (pracowników) korzystających z Systemu Informatycznego. Ale często zdarza się, że wszystkiego po trochę.

 

Co możemy zaoferować?

Wiedzę i doświadczenie wynikające z kilkunastoletniej obecności na rynku. Przez te lata zetknęliśmy się z wieloma technologiami i poznaliśmy ich zalety i wady. Dzięki temu możemy w sposób świadomy doradzić właściwe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Pomoc merytoryczna w zaawansowanych zagadnieniach takich jak bezpieczeństwo w sieci, bezpieczne składowanie i udostępnianie danych, zagadnienia związane z backupem czy pracą zdalną, może przynieść firmie wymierne korzyści.

Naszą wiedzę i profesjonalizm udowadniamy m. in. poprzez wieloletnią, stałą współpracę z firmami, również z WSSE. Dzięki temu, mamy możliwość stosowania, testowania i weryfikacji technologii, wykorzystywanych przez międzynarodowe koncerny.

Pozwolę sobie krótko podsumować ... "Z tego ciasta wybieramy rodzynki"

Teraz tymi "rodzynkami" chcemy podzielić się z Tobą.

 


 

Pamiętaj:
"S p e ł n i a m y     o c z e k i w a n i a"