Start-Net

shadow.png 

Jesteśmy firmą z branży IT powstałą w 2000r                                    

IntelGold2013.png

Intel Technology Provider Gold 2014


 

Zajmujemy się dostarczaniem usług IT dla firm, przedsiębiorstw, organizacji i urzędów z obszaru województwa dolnośląskiego. Dostarczamy również sprzęt i oprogramowanie. Dla podmiotów potrzebujących stałej opieki nad Systemem Informatycznym, oferujemy umowy serwisowe na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Oferujemy własne rozwiązania IT oparte o sprawdzone narzędzia sprzętowe i programowe. Często korzystamy z rozwiązań Open Source, jako pełnoprawnych zamienników dla komercyjnych produktów.

Posiadamy rozwiązania dla handlu, w tym urządzenia fiskalne, wagi elektroniczne, skanery kodów kreskowych i oprogramowanie do obsługi sprzedaży. Wykonujemy instalacje w punktach handlowych łączące wszystkie elementy w sprawny system obsługi sprzedaży i magazynu. Dzięki wykorzystaniu urządzeń najbardziej renomowanych polskich producentów, oferowane przez nas rozwiązania są niezawodne. Korzystając z naszych usług, nie będziesz tracił pieniędzy i czasu z powodu awarii sprzętu.

Instalujemy systemy monitoringu wideo. Obecnie instalacje analogowe zostały całkowicie zastąpione przez urządzenia cyfrowe. Są to specjalistyczne komputery. Posiadają najczęściej oprogramowanie oparte o system Linux. Dzięki znajomości technologii komputerowych i systemów sieciowych, jesteśmy lepiej przygotowani do prawidłowego wykonania instalacji, konfiguracji urządzeń i podłączenia takich instalacji do internetu. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja, pozwoli otrzymać podgląd przez internet nie tylko na dowolnie wybranym komputerze, ale nawet na twoim własnym smartfonie.

Świadczymy usługi serwisowe. Zapraszamy do korzystania z pełnego zakresu usług naszego serwisu. Oferujemy naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, instalacji sieci komputerowych i monitoringu wideo. Jesteśmy serwisem gwarancyjnym urządzeń fiskalnych marki Posnet i Elzab. Ratujemy klientów nawet w przypadku utraty danych. Możesz nam zaufać w każdej sytuacji.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 


 

Pamiętaj:
"S p e ł n i a m y     o c z e k i w a n i a"